Фільтри товарів:
Leier
СБК
Керамейя
Кератерм
Heluz
Русинія
Porotherm

Опт: від 32,00 грн

Бренд: Кератерм

Опт: від 32,41 грн

Бренд: Кератерм

Опт: від 41,00 грн

Бренд: Кератерм

Опт: від 65,00 грн

Бренд: Porotherm

Опт: від 51,00 грн

Бренд: Porotherm

Опт: від 42,00 грн

Бренд: Porotherm

Опт: від 0,00 грн

Бренд: Porotherm

Опт: від 52,37 грн

Бренд: Porotherm

Опт: від 30,00 грн

Бренд: Porotherm

Опт: від 38,36 грн

Бренд: Porotherm

Великоформатна цегла: тепла кераміка для будівництва вашого будинку

Великоформатна керамічна цегла це високоякісний сучасний матеріал для зведення несучих і самонесучих стін, міжкімнатних перегородок і перекриттів. При виготовленні виробів використовуються легкоплавкі сорти глини, після випалу керамоблоки забезпечуються унікальні властивості: висока міцність, легка вага, здатність тривалого збереження тепла. Купити великоформатну цеглу з доставкою в Україні за найбільш вигідною ціною пропонується в нашому інтернет-магазині. Гарантована якість, широка лінія виробників і зручні умови доставки стануть головними факторами надійного, довготривалого співробітництва з нашою компанією.

Крупноформатный кирпич

Переваги використання великоформатної цегли

У порівнянні зі звичайними кладочні виробами з кераміки, великоформатний цегла має такі переваги:

  • менша вага, що знижує загальне навантаження на фундамент будівлі;
  • наявність пустот сприяє заощадженню тепла всередині приміщень взимку і прохолоди влітку;
  • складна форма цегли з бічними пазами дозволяє знизити витрати на кладку, виключає ймовірність прояву містків холоду;
  • великий формат виробів завдяки цій характеристиці скорочується час кладки, а також технологічні, виробничі і транспортні витрати;
  • щільність великоформатного поризованного цегли на 30% нижче звичайних стінових виробів забезпечується пористою структурою матеріалу, готова конструкція не вимагає додаткового утеплення;
  • високий рівень міцності, відповідний маркам М125-М150.

Таким чином, великоформатна керамічна цегла об'єднують в собі високу якість і чудові експлуатаційні характеристики, які є досягненням в слідстві застосування новітніх виробничих технологій в поєднанні з традиційними методами домобудівництва. Запропонований нами асортимент керамічних блоків включає в себе кілька типорозмірів, а співпраця з провідними виробниками цього матеріалу дозволяє нам встановлювати найбільш конкурентоспроможну ціну виробів за рахунок виконання прямих поставок, без залучення посередників.

Купить крупноформатный кирпич

Де купити великоформатну поризовану цеглу?

Купити великоформатну цеглу з доставкою в Україні на вигідних цінових умовах можна в нашому інтернет-магазині. Проста форма заявки і швидку відповідь наших менеджерів заощадять ваш час, а доступна вартість матеріалу ваш бюджет на будівництво будинку. Доставка цегли здійснюється автотранспортом компанії або логістичними компаніями, прямо на об'єкт замовника. Можливий як оптовий, так і роздрібний відвантаження. А широка мережа представників нашої компанії дозволяє нам обслуговувати клієнтів і поставляти високоякісні будівельні матеріали по всій території України.