Фільтри товарів:
Leier
СБК
Керамейя
Кератерм
2NF
Heluz
Русинія
Porotherm

Пустотілі керамічні блоки

Опт: від 32,00 грн

Бренд: Кератерм

Опт: від 32,41 грн

Бренд: Кератерм

Опт: від 41,00 грн

Бренд: Кератерм

Опт: від 52,37 грн

Бренд: Porotherm

Опт: від 38,36 грн

Бренд: Porotherm

Опт: від 0,00 грн

Бренд: Porotherm

Пустотілі керамічні блоки - купити в Україні за низькою ціною

Пустотілі керамічні блоки - це теплоеффектівний стіновий матеріал, який користується популярністю при будівництві будинку за рахунок економічності у використанні розчину, меншої кількості виробів і більш вигідної ціни завдяки теплій кераміки. Купити блоки керамічні поризовані пустотілі в Україні в широкому асортименті виробників і форматів пропонується в нашому інтернет-магазині. Вигідна вартість, оперативна доставка і неперевершена якість матеріалу стануть гарантією швидкого та якісного виконання будівельних робіт.

Пустотілі керамічні блоки

Особливості виготовлення, характеристики пустотілих керамоблоков

При виготовленні пустотілих керамічних блоків використовуються тугоплавкі сорти глини, як заповнювач для випалу - деревна тирса. Після випалювання при високих температурах в тілі керамоблока формуються порожнечі, а сам виріб набуває високу міцність і стійкість до механічних навантажень. До переважним характеристикам блоків керамічних поризованих відносяться:

  • Міцність, відповідна маркам М100 - М150;
  • Теплова ефективність - за рахунок наявності внутрішніх пустот стіни з такого матеріалу не вимагають додаткового утеплення, відмінно утримують тепло всередині приміщень, сприяють збереженню стабільного мікроклімату в кімнаті, незалежно від погодних умов на вулиці;
  • Низький рівень теплопровідності;
  • Довгий термін експлуатації - більше 50 років;
  • Екологічна і пожежна безпека, що гарантуються натуральністю компонентів, що використовуються при виготовленні стінового матеріалу.

Також купити пустотілі керамічні блоки наша компанія пропонує через економічності: за рахунок великого формату і меншої питомої ваги виробів будівельні роботи виконуються швидко, з максимальною точністю кладки і мінімальним розмірів кладки швів. Крім цього, зменшується фактичне навантаження на фундамент будівлі. А з використанням пазогребневі техніки замикання бічних швів знижується витрата розчину, виключається ймовірність появи містків холоду.

Купити пустотілі керамічні блоки

Де купити пустотілі керамічні блоки з доставкою в Україні?

Наша компанія - це надійний партнер у веденні швидкого, економічного і якісного будівництва. Замовивши у нас пустотілий керамічний поризований блок, вам буде гарантована повноцінна інформаційна підтримка щодо обраних продуктів і професійні поради щодо вибору та купівлі потрібного формату поризованного керамоблока. Також фахівці нашої компанії допоможуть вам зробити розрахунок необхідної кількості виробів і супутніх матеріалів - так ви будете знати, на яку суму в будівництві орієнтуватися. Доставка виробів здійснюється зі складу компанії прямо на об'єкт замовника, без посередників. За рахунок цього обслуговування приватних і корпоративних клієнтів, незалежно від обсягу замовленого стінового матеріалу, здійснюється швидко, якісно, ​​в індивідуальному порядку.

Зверніться до нас, і ми навчимо вас економити!