Меню
Київ просп. Миколи Бажана, 14А
Наша адреса:
Київ просп. Миколи Бажана, 14А
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн. - пт 9:00 - 18:00
  • сб. 10:00-16:00

Пустотілі керамічні блоки

Пустотілі керамічні блоки - купити в Україні за низькою ціною

Пустотілі керамічні блоки - це теплоеффектівний стіновий матеріал, який користується популярністю при будівництві будинку за рахунок економічності у використанні розчину, меншої кількості виробів і більш вигідної ціни завдяки теплій кераміки. Купити блоки керамічні поризовані пустотілі в Україні в широкому асортименті виробників і форматів пропонується в нашому інтернет-магазині. Вигідна вартість, оперативна доставка і неперевершена якість матеріалу стануть гарантією швидкого та якісного виконання будівельних робіт.

Особливості виготовлення, характеристики пустотілих керамоблоков

При виготовленні пустотілих керамічних блоків використовуються тугоплавкі сорти глини, як заповнювач для випалу - деревна тирса. Після випалювання при високих температурах в тілі керамоблока формуються порожнечі, а сам виріб набуває високу міцність і стійкість до механічних навантажень. До переважним характеристикам блоків керамічних поризованих відносяться:

  • Міцність, відповідна маркам М100 - М150;
  • Теплова ефективність - за рахунок наявності внутрішніх пустот стіни з такого матеріалу не вимагають додаткового утеплення, відмінно утримують тепло всередині приміщень, сприяють збереженню стабільного мікроклімату в кімнаті, незалежно від погодних умов на вулиці;
  • Низький рівень теплопровідності;
  • Довгий термін експлуатації - більше 50 років;
  • Екологічна і пожежна безпека, що гарантуються натуральністю компонентів, що використовуються при виготовленні стінового матеріалу.

Також купити пустотілі керамічні блоки наша компанія пропонує через економічності: за рахунок великого формату і меншої питомої ваги виробів будівельні роботи виконуються швидко, з максимальною точністю кладки і мінімальним розмірів кладки швів. Крім цього, зменшується фактичне навантаження на фундамент будівлі. А з використанням пазогребневі техніки замикання бічних швів знижується витрата розчину, виключається ймовірність появи містків холоду.

Де купити пустотілі керамічні блоки з доставкою в Україні?

Наша компанія - це надійний партнер у веденні швидкого, економічного і якісного будівництва. Замовивши у нас пустотілий керамічний поризований блок, вам буде гарантована повноцінна інформаційна підтримка щодо обраних продуктів і професійні поради щодо вибору та купівлі потрібного формату поризованного керамоблока. Також фахівці нашої компанії допоможуть вам зробити розрахунок необхідної кількості виробів і супутніх матеріалів - так ви будете знати, на яку суму в будівництві орієнтуватися. Доставка виробів здійснюється зі складу компанії прямо на об'єкт замовника, без посередників. За рахунок цього обслуговування приватних і корпоративних клієнтів, незалежно від обсягу замовленого стінового матеріалу, здійснюється швидко, якісно, ​​в індивідуальному порядку.

Зверніться до нас, і ми навчимо вас економити!