Меню
Київ просп. Миколи Бажана, 14А
Наша адреса:
Київ просп. Миколи Бажана, 14А
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн. - пт 9:00 - 18:00
  • сб. 10:00-16:00

Шліфовані керамічні блоки

Шліфовані керамічні блоки: типорозміри, особливості, де купити

Шліфовані керамічні блоки відносяться до серії теплих стінових матеріалів. Вироби відрізняються збільшеними розмірами, шліфованою, пустотілої внутрішньою структурою і чіткої прямокутної формою. Усі зазначені характеристики взаємно функціональні і сприяють швидкому проведенню будівельних робіт, при цьому готовому будинку гарантуються довговічність, теплоеффектівность і економічність в експлуатації. Купити шліфований керамоблок в Україні в широкому асортименті виробників і по самій вигідною ціною пропонується в нашому інетрент-магазині. Вся представлена ​​продукція відповідає стандартам якості і екологічної безпеки, поставляється прямо на об'єкт замовника.

Відмінні риси шліфованих керамічних блоків

Шліфуванна тепла кераміка визнана ідеальним будматеріалом для кладки утеплених, ідеально рівних стінових конструкцій. При його виробництві використовуються лише високосортна глина, вода і опил, який вигорає під дією високих температур, формуючи задану пустотні структуру. Це натуральний стіновий матеріал, який відрізняється від звичайного цегли наступними характеристиками:

  • Здатністю протистояти механічним, атмосферно-кліматичних і мікробіологічними впливів;
  • Здатністю протистояти механічним, атмосферно-кліматичних і мікробіологічними впливів; Збереженням тепла в холодну пору року і прохолоди влітку за рахунок внутрішніх порожнин, заповнених повітрям;
  • Стійкістю до вивітрювання і корозії;
  • Високими показниками морозостійкості - шліфувального керамоблоки присвоєна маркування F50;
  • Високою міцністю;
  • Легкою вагою, завдяки якому матеріал простий в монтажі і транспортуванні.

Також шліфовані керамічні блоки відрізняються від аналогічних матеріалів наявністю вбудованої теплоізоляції - при спорудженні подвійний кладки коефіцієнт теплопередачі таких виробів становить 0.11 Вт / м2К.

Асортимент шліфованих керамоблоков. Де купити?

У нашому інтернет-магазині як оптові, так і роздрібні покупці можуть знайти матеріал, що ідеально підходить під рішення індивідуально поставлених завдань. Вибір можна зробити з широкого діапазону типорозмірів шліфованої теплою кераміки, купити яку пропонується за найвигіднішою в Україні ціною. На всі запропоновані товари пред'являються сертифікати відповідності якості та безпеки. У будь-якому замовленому обсязі клієнтам доступна опція доставки, відвантаження матеріалу виконується зі складу компанії.


Замовити керамоблоки від виробника можна, зателефонувавши за вказаним номером телефону або заповнивши онлайн-заявку на сайті компанії. Наш менеджер в найкоротший термін зв'яжеться з вами для уточнення деталей і надасть при необхідності більш детальну інформацію по товару.