Меню
Київ просп. Миколи Бажана, 14А
Наша адреса:
Київ просп. Миколи Бажана, 14А
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн. - пт 9:00 - 18:00
  • сб. 10:00-16:00

Керамічні блоки з утеплювачем

Керамічні блоки з утеплювачем для будівництва сучасних будівель і споруд

Керамічні блоки з утеплювачем представляються новинкою на ринку будівельних матеріалів - це стіновий матеріал з теплою кераміки, що виконується у вигляді великоформатних блоків, де внутрішні порожнечі заповнені утеплювачем: мінеральною ватою або пінопластом. Купити блоки з утеплювачем за вигідною ціною в Україні можна в нашому інтернет-магазині. Гарантована якість, інноваційність матеріалу і можливість економії на супутніх будівництву будматеріалах (розчину кладки і утеплювачі) - головні аргументи на користь покупки і використання утеплених керамічних блоків.

Особливості виробництва, застосування керамічних блоків з утеплювачем

Розроблені порівняно недавно, такі блоки стали справжнім проривом на українському ринку стінових матеріалів. А тому наша компанія, націлена на надання своїм клієнтам тільки якісні, енергоефективні конструкторські рішення, пропонує широкий асортимент цих виробів. Будівельні блоки з утеплювачем виробляються із застосуванням ультрасучасних технологій, з екологічно чистого і доступного сировини - легкоплавку глини і деревного опіла. При випалюванні виробів в них формуються порожнечі, які в наслідку заповнюються мінеральною ватою. Результатом використання таких блоків є міцна, надійна конструкція, що вирізняється відмінними теплоізоляційними властивостями.

Будинки, побудовані з стінових блоків з утеплювачем, не вимагають додаткової теплоізоляції. За рахунок унікальних характеристик кераміки і ізолюючого матеріалу величина термічного опору у таких виробів становить 5.09 м2К / Вт при товщині стіни в 38 см. А завдяки здатності витримувати великі навантаження - 75 кг / см2 - цегляні блоки з утеплювачем підходять для будівництва будинків висотою до 4 х поверхів, при цьому немає необхідності в спорудженні додаткових армуючих поясів.

Також до переваг матеріалу належать:

  • Хороша дифузійна здатність, яка визначає можливість природної стабілізації рівня вологості в приміщенні;
  • Властивість акумулювання і утримування тепла, яке мінімізує вплив різких перепадів температури;
  • Економічність в застосуванні - за рахунок наявності горизонтальних шліфованих граней товщина шва кладки при монтажі керамічних блоків з утеплювачем не перевищує 1 мм, а збільшений формат блоку дозволяє замінити одним виробом до 17-ти штук звичайного кладочного цегли;
  • Теплоеффектівность - завдяки тому, що порожнечі стінового блоку заповнені мінеральним утеплювачем, готова конструкція повністю захищена від впливу холоду, немає необхідності в монтуванні додаткового утеплювача.

Де купити блоки з утеплювачем?

Купити керамічні блоки з утеплювачем за ціною виробника пропонується в нашій компанії. Після заповнення онлайн заявки або звернення по телефону наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей і розрахунку необхідної кількості і вартості виробів. Відвантаження стінового матеріалу здійснюється зі складу в будь-яких кількостях - ми розробили вигідні цінові рішення, доступні як оптовим, так і роздрібним покупцям. Доставка виробів в потрібному обсязі виконується автотранспортом компанії або індивідуально організовується замовником. Тепер ведення якісного, економічного і нетрудомісткого будівництва - наш пріоритет. Переконайтеся в вигідності пропозицій, ознайомившись з асортиментом нашого інтернет-магазину.