Меню
Київ просп. Миколи Бажана, 14А
Наша адреса:
Київ просп. Миколи Бажана, 14А
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн. - пт 9:00 - 18:00
  • сб. 10:00-16:00

Клей піна

Клей піна для керамічних блоків: що це, характеристики, де можна купити

Клей піна для керамічних блоків - це спеціалізовані склади на основі полімерів, успішно замінюють традиційні розчини на основі піску та цементу. Продукція в широкому асортименті компонентних складів і виробників представлена ​​в каталозі нашого інтернет-магазину. Купити клей піну для блоків пропонується за найбільш вигідною в Києві і Львові ціною. Успішне і економічне застосування продукту пояснюється його унікальними характеристиками, що дозволяють використовувати піну для монтажу керамоблоків як в мало, так і в багатоповерховому будівництві, при зведенні несучих і самонесучих конструкцій.

Технічні характеристики

Монтажна піна для керамічних блоків має в своїй основі поліуретан. Переважним властивістю цього компонента є здатність миттєвого схоплювання при контакті з повітрям і збереження міцного зчеплення між блоками на весь період експлуатації будівлі.

Переважні відзнаки від звичних цементно-піщаних складів

Поліуретанова клей піна має такі властивості, що відрізняють цей матеріал від традиційних клейових і монтажних розчинів:

  • Низький коефіцієнт теплопровідності - 0,036. Це вдвічі нижче, ніж у газобетонних блоків марки D400. За рахунок таких показників в кладок швах не формується містків холоду.
  • Економічність в застосуванні. Одним клеєм для блоків в балоні ємністю 870 мл можна легко замінити два мішка сухої суміші кладки. Перевагою також є зниження витрат на транспортування через компактності упаковки - за один раз можна перевезти більший обсяг матеріалу для монтажу кладок блоків, ніж мішків.
  • Простота в застосуванні: кладка керамічних блоків на піну виконується простим струшуванням балончика, без необхідності попереднього замісу. Час кладки скорочується на 50-60%. Крім цього, не потрібно будь-яких спеціальних інструментів або монтажного обладнання.
  • Швидкий набір міцності - не більше доби.
  • Широкий температурний діапазон в застосуванні - від -10 ° С до + 30 ° С.
  • Довговічність - гарантія бездоганної служби поліуретанових шовних з'єднань становить понад 100 років із збереженням всіх спочатку заявлених властивостей, незалежно від умов експлуатації.

Матеріал також є вогнестійким і відповідає вимогам пожежної безпеки / євростандартом DIN 4102 / EN 135011.

Ціна клей піни для керамоблоков, де купити

Купити клей поліуретановий для блоків з пористого і газобетону в широкому асортименті пропонує наша компанія. Ми є офіційними постачальниками клейових складів від відомих фірм-виробників, завдяки чому у нас встановлена найнижча на клей піну для кладки керамоблоков ціна. Вартість товару визначається ємністю балонів, обсягом замовлення та технічними характеристиками кожного складу.

Для транспортування клей піни можна використовувати будь-який автотранспорт. У нашому інтернет-магазині можлива доставка продукції на об'єкт замовника, як окремим, так і збірним вантажем. Це сприяє економії коштів, часу і сил з боку клієнта, а тому співпраця з нашою компанією стає дійсно вигідним!