Меню
Київ просп. Миколи Бажана, 14А
Наша адреса:
Київ просп. Миколи Бажана, 14А
Час роботи
Час роботи магазину:
 • пн. - пт 9:00 - 18:00
 • сб. 10:00-16:00

Керамічні блоки - купити в Україні за ціною виробника

Керамоблоки: розрахунок вартості, доставка, переваги

Керамоблоки - привабливий за ціною стіновий матеріал, який використовується для кладки несучих стін і міжкімнатних перегородок. Завдяки наявності пір така цегла має більший формат, має поліпшені теплоізоляційними характеристиками. Купити керамоблоки в Україні за ціною виробника пропонує наша компанія. Широкий асортимент типорозмірів, своєчасна доставка і високу якість - головні чинники, що впливають на формування користувальницького попиту і найкращих пропозицій з боку нашого інтернет-магазину.

Натуральність використовуваної сировини і специфіка технології виробництва визначають високу якість керамічних блоків:

 • високу міцність і механічну стійкість;
 • теплову ефективність;
 • морозостійкість;
 • біохімічну інертність;
 • тепло- і звукоізоляцію;
 • підтримання стабільного мікроклімату в приміщенні.

Якщо порівняти керамоблок з цеглою звичайним, ми матимемо економічна вигода першого: за рахунок збільшених габаритів і меншої кількості використовуваної суміші кладки купити керамоблоки виявиться значно дешевше.

Де можна купити керамоблоки з доставкою?

Таким чином, наш інтернет-магазин охоплює велику аудиторію в усіх регіонах країни. Це сприяє також розширенню мережі партнерів-виробників, що в кінцевому підсумку визначає низьку ціну керамоблоков в Україні від нашої компанії. Зробивши всього пару кліків в потрібному розділі каталогу інтернет-магазину, ви легко оформите покупку і доставку будівельного матеріалу на ваш об'єкт. Менеджери компанії завжди готові вам допомогти в розрахунку необхідного обсягу блоків і підборі інших будівельних матеріалів. Доставка здійснюється нашою компанією або особистим транспортом замовника зі складу, в будь-якій кількості.

Як вибрати потрібний керамоблок

Перед тим, як купити керамоблоки в Україні, слід врахувати наступні фактори:

 • тип майбутньої конструкції - одношарові або багатошарові стіни;
 • цілісність блоків - наша компанія гарантує надійність і безпеку в процесі зберігання і транспортування матеріалу;
 • виробник - ціна керамоблока від різних виробників може несуттєво відрізнятися за схожих параметрах і технічних характеристиках.

Вартість керамоблоков залежить від номінальних параметрів матеріалу, замовленого обсягу і дальності транспортування. Доставка стінових виробів виконується нами в чітко встановлені терміни, за рахунок чого виключений ризик призупинення будівельних робіт з боку замовника. У каталозі інтернет-магазину ціна керамоблока вказується за штуку. При необхідності наші менеджери допоможуть вам розрахувати необхідну кількість і підсумкову вартість.