Фільтри товарів:
Leier
СБК
Керамейя
Кератерм
2NF
Heluz
Русинія
Porotherm

Опт: від 32,00 грн

Бренд: Кератерм

Опт: від 32,41 грн

Бренд: Кератерм

Опт: від 41,00 грн

Бренд: Кератерм

Опт: від 52,37 грн

Бренд: Porotherm

Опт: від 38,36 грн

Бренд: Porotherm

Опт: від 0,00 грн

Бренд: Porotherm

Керамічні блоки - купити в Україні за ціною виробника

Використання теплої кераміки при конструкції будинку або котеджу - функціональне рішення для тих, хто бажає заощадити на будівельних і теплоізоляційних матеріалах. Наша компанія пропонує купити керамічні блоки в Україні за низькою ціною, відмінної якості, з доставкою по необхідному адресою. Співпраця з відомими виробниками стінових матеріалів дозволяє нашому інтернет-магазину формувати найкращі цінові пропозиції, орієнтовані на задоволення всіх призначених для користувача запитів.

default

Використання керамічних блоків

При зведенні несучих стін і міжкімнатних перегородок окрема увага приділяється збереженню стабільного мікроклімату в приміщенні і шумоізоляції. Для досягнення і збереження необхідних параметрів на весь термін експлуатації будівлі рекомендується використовувати теплоеффектівний і міцний будівельно-кладки матеріалу. Тому в нашому інтернет-магазині вам запропоновано купити порізованниє керамічні блоки, сертифіковані національними і міжнародними лабораторіями і відповідні сучасним нормам якості та екологічної безпеки. В порівнянні із звичайною цеглою, керамоблоки мають ряд переваг:

  • великий формат цього стінового матеріалу і строго виміряні розміри блоків прискорюють процес кладки;
  • наявність пір в тілі блоку визначає високу ступінь теплоізоляції - немає необхідності в додатковому використанні утеплювача, рівень теплопровідності керамоблока;
  • за рахунок використання у виробництві натуральної глини і випалюванні виробів при високій температурі готові блоки мають високі параметрами міцності та експлуатаційної стійкості.

Кладка першого ряду керамічних блоків

Ще один фактор, що говорить на користь покупки керамоблока - вигідна ціна за штуку. У зіставленні з кількістю звичайної цеглини, використання в будівництві будинку керамічних блоків більш раціонально з точки зору економічності: застосовується менше розчину, кількість виробів набагато менше, не потрібно додаткового утеплення.

Як оформити замовлення, ціна з доставкою

Замовити керамічні блоки з доставкою в Україні просто: достатньо оформити онлайн заявку в нашому інтернет-магазині або зв'язатися з менеджером компанії за вказаним номером телефону. Використовуючи онлайн-калькулятор, ви також зможете дізнатися, скільки коштує керамічний блок певного формату при необхідному вам обсязі. Ціна керамоблока з доставкою в Україні від нашої компанії є найбільш вигідною завдяки розвиненій мережі партнерів-виробників, наявності власного автотранспорту та лояльному ставленню до клієнтів.

Стіна з керамічних блоків

Доставка стінового матеріалу здійснюється на об'єкт замовника нашим автотранспортом з відвантаженням зі складу компанії або виробника. Також клієнт може використовувати власні транспортні засоби. Незалежно від цього, вартість керамічного блоку залишається економічно вигідною, як для приватних, так і для комерційних забудовників.

Для правильного вибору розчину, спочатку потрібно визначитись з типом блоку. Наприклад, вітчизняні блоки можна класти на універсальну суміш або звичайний розчин, також зараз дуже поширений клей на основі перліту.

кладка блока на розчин

При кладці блоків закордонного виробництва як правило використовують спеціальний клей на перлітовій основі, а для шліфованих блоків застосовують монтажну піну.

Для штукатурення керамічних блоків піддійде будь який традиційний розчин на цементній або вапняній основі. Найпопулярнішим способом на даний момент є машинна штукатурка на гіпсовій основі, вона швидка в роботі і не потребує подальшого вирівнювання чорновою шпаклівкою.

Облицювання будинку це індивідуальний процес для кожного. 

Керамічні блоки можна облицьовувати будь яким фасадним матеріалом, наприклад: 

  • клінкерною або облицювальною цеглою; 
  • пінопластом або мінеральною ватою; 
  • теплою штукатуркою або звичайним розчином;
  • Плиткою або декоративним каменем.

При виборі матеріалу для облицювання притримуйтесь рекомендацій архітекторів.

Для встановлення внутрішніх комунікацій потрібно проштробити  керамічний блок, для цього використовують спеціальний електричний штроборіз (в професійних цілях), або болгарку з кругом для бетону, в домашніх умовах.
Для установки розетки використовуйте звичайну дрель з круглою насадкою (коронка).

Для порізки керамічних блоків використовують сабельну пилу, пилу типу алігатор або настільну циркулярну пилу. При роботі з цими інструментами потрібно вибирати правильне полотно для поризованої кераміки.
Порізка такими інструментом виходить рівною і керамічний блок не ламається.

В кожному регіоні країни є різний термічний опір, тому не кожен керамічний блок потрібно додатково утеплювати. Всі блоки товщиною більше 400мм точно не потребують утеплення або продукти які мають додатковий прошарок утеплювача вже в самому блоці. Всі остальні матеріали потребують додаткового аналізу та консультації зі спеціалістом.

Так, можна. І на відміну від газобетону при міжповерховому перекритті не потрібно робити армопояс. Це збільшує швидкість будівництва в рази. Але як показує практика і зайві перестраховки наших клієнтів, спочатку монтують бетонний армопояс а потім вкладаються плити перекриття.