крупноформатные керамические блоки
Фільтри товарів:
Leier
СБК
Керамейя
Кератерм
2NF
Heluz
Русинія
Porotherm

Великоформатні керамічні блоки

Опт: від 32,00 грн

Бренд: Кератерм

Опт: від 32,41 грн

Бренд: Кератерм

Опт: від 41,00 грн

Бренд: Кератерм

Опт: від 52,37 грн

Бренд: Porotherm

Опт: від 38,36 грн

Бренд: Porotherm

Опт: від 0,00 грн

Бренд: Porotherm

Великоформатні керамічні блоки – використання в будівництві, вартість, де купити

Великоформатні керамічні блоки – це поризована стіновий матеріал збільшеного розміру, що відрізняється від звичайного цегли наявністю внутрішніх пустот і поліпшеними теплоізоляційними характеристиками. Такі блоки виготовляються з легкоплавких сортів глини, для збільшення міцності використовується технологія високотемпературного випалу. Купити великоформатні блоки в Україні пропонує наша компанія. Вироби доступні в різних розмірах: з товщиною 250, 380, 440 і 510 мм. Ціна визначається форматом, технічними характеристиками і кількістю блоків.

Купить крупноформатные блоки

Великоформатні керамічні блоки: чому їх вигідно купити?

У сучасному будівництві вибір якісного матеріалу визначає успішність, швидкість і кінцеву вартість всього об'єкту. У нашому інтернет-магазині великоформатні поризовані блоки представлені широкою лінією виробників, а серед найважливіших експлуатаційних характеристик вказуються:

  1. Энергоэффективность. Благодаря низкой теплопроводности блоки способны сохранять тепло, готовые конструкции не требуют дополнительного утепления снаружи.
  2. Економічність. Великий формат керамічних блоків дозволяє одним виробом замінювати відразу кілька штук звичайної цегли, а наявність спеціальних пазів виключає необхідність використання розчину для бічних швів.
  3. Міцність, зносостійкість, довговічність. Середній термін експлуатацій будівель з керамічного великоформатного блоку складає більше 50 років зі збереженням всіх первинних характеристик.
  4. Паропроникність. Пориста структура кладок виробів сприяє виведенню з приміщення надлишків вологи, сприяючи тим самим підтримання стабільного мікроклімату всередині. Також виключається ймовірність виникнення грибків або цвілі.
  5. Відмінна тепло- та звукоізоляція. Ці властивості забезпечуються наявністю всередині тіла великоформатного блоку повітряних камер, які блокують або зводять до мінімуму проникнення шуму і холоду з вулиці.

Стена из крупноформатных керамических блоков

Таким чином, покупка великоформатних керамічних блоків економічно вигідне вкладення коштів, що дозволяє в короткі терміни звести тепле, міцне і довговічне будівлю.

Де замовити великоформатні блоки з доставкою?

При бажанні купити керамічні блоки пропонуємо ознайомитися з асортиментом нашого інтернет-магазину. Крім високої якості виробів оптовим і роздрібним покупцям доступна найкраща в Україні ціна великоформатних керамічних блоків. Також, незалежно від замовленого обсягу стінового матеріалу, ми організуємо його доставку на об'єкт замовника власним автотранспортом. Така послуга дозволить вам, як клієнтові, заощадити власний час і кошти. Відвантаження блоків виконується зі складу компанії, в ході транспортування гарантується цілісність виробів.