Меню
Київ просп. Миколи Бажана, 14А
Наша адреса:
Київ просп. Миколи Бажана, 14А
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн. - пт 9:00 - 18:00
  • сб. 10:00-16:00

Великоформатні керамічні блоки

Великоформатні керамічні блоки – використання в будівництві, вартість, де купити

Великоформатні керамічні блоки – це поризована стіновий матеріал збільшеного розміру, що відрізняється від звичайного цегли наявністю внутрішніх пустот і поліпшеними теплоізоляційними характеристиками. Такі блоки виготовляються з легкоплавких сортів глини, для збільшення міцності використовується технологія високотемпературного випалу. Купити великоформатні блоки в Україні пропонує наша компанія. Вироби доступні в різних розмірах: з товщиною 250, 380, 440 і 510 мм. Ціна визначається форматом, технічними характеристиками і кількістю блоків.

Великоформатні керамічні блоки: чому їх вигідно купити?

У сучасному будівництві вибір якісного матеріалу визначає успішність, швидкість і кінцеву вартість всього об'єкту. У нашому інтернет-магазині великоформатні поризовані блоки представлені широкою лінією виробників, а серед найважливіших експлуатаційних характеристик вказуються:

1. Энергоэффективность. Благодаря низкой теплопроводности блоки способны сохранять тепло, готовые конструкции не требуют дополнительного утепления снаружи.
2. Економічність. Великий формат керамічних блоків дозволяє одним виробом замінювати відразу кілька штук звичайної цегли, а наявність спеціальних пазів виключає необхідність використання розчину для бічних швів.
3. Міцність, зносостійкість, довговічність. Середній термін експлуатацій будівель з керамічного великоформатного блоку складає більше 50 років зі збереженням всіх первинних характеристик.
4. Паропроникність. Пориста структура кладок виробів сприяє виведенню з приміщення надлишків вологи, сприяючи тим самим підтримання стабільного мікроклімату всередині. Також виключається ймовірність виникнення грибків або цвілі.
5. Відмінна тепло- та звукоізоляція. Ці властивості забезпечуються наявністю всередині тіла великоформатного блоку повітряних камер, які блокують або зводять до мінімуму проникнення шуму і холоду з вулиці.

Таким чином, покупка великоформатних керамічних блоків економічно вигідне вкладення коштів, що дозволяє в короткі терміни звести тепле, міцне і довговічне будівлю.


Де замовити великоформатні блоки з доставкою?

При бажанні купити керамічні блоки пропонуємо ознайомитися з асортиментом нашого інтернет-магазину. Крім високої якості виробів оптовим і роздрібним покупцям доступна найкраща в Україні ціна великоформатних керамічних блоків. Також, незалежно від замовленого обсягу стінового матеріалу, ми організуємо його доставку на об'єкт замовника власним автотранспортом. Така послуга дозволить вам, як клієнтові, заощадити власний час і кошти. Відвантаження блоків виконується зі складу компанії, в ході транспортування гарантується цілісність виробів.