Меню
Київ просп. Миколи Бажана, 14А
Наша адреса:
Київ просп. Миколи Бажана, 14А
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн. - пт 9:00 - 18:00
  • сб. 10:00-16:00

Керамічні блоки 2NF

Керамічні блоки 2nf: особливості

Керамічний блок 2nf - це стіновий матеріал, який використовується для чорнового зведення стін будівель поверховістю до 5-ти поверхів, що відрізняється високими параметрами міцності, теплоємності і довговічністю. Маркування керамоблока 2НФ визначає значення «нормальний формат», яке відповідає розмірам 250*138*65 мм. У нашому інтернет-магазині ви можете купити блоки 2nf за доступною ціною, з доставкою в будь-яку точку країни. Вся представлена ​​нами продукція поставляється від провідних вітчизняних виробників, заявлене якість відповідає міжнародним вимогам сертифікації кладок виробів з теплої кераміки.

Характеристики керамоблока 2НФ

Відмітною властивістю блоків 2НФ є низька питома вага, що забезпечується за рахунок високого коефіцієнта пустотности виробів. Також це позитивно впливає на теплоізоляційні характеристики матеріалу - завдяки наявності пустот всередині стінової конструкції забезпечується безперервний повітрообмін, при цьому повітря діє як своєрідне перешкоду для холодного повітря, тим самим забезпечуючи стабільний мікроклімат всередині приміщення.

Ще одна важлива характеристика керамічного блоку 2nf - низька питома вага в порівнянні з аналогічними стіновими матеріалами. Вироби легко використовувати в будівництві будинку, за рахунок збільшеного розміру знижуються трудовитрати, економиться цемент для кладки стін. До переваг блоків відносяться:

  • Теплоеффектівність;
  • Екологічність;
  • Міцність і довговічність;
  • Пожежна безпека.

Застосування керамічних блоків 2nf в сучасному будівництві забезпечує:

  • Високу точність кладки і швів;
  • Ідеальне зчеплення вироби з штукатурним розчином за рахунок наявності правильних насічок на поверхні блоку;
  • Простоту в обробці і монтажі;
  • Економію у витраті кладок матеріалів, часу, фінансових витрат на виконання робіт.

Де купити керамічний блок 2nf і яка ціна з доставкою?

Якщо ви задумали побудувати сучасний, теплий будинок, наша компанія готова прийти вам на допомогу. Купити керамічний блок 2НФ - оптимальний варіант, як за ціною, так і за якістю. Вартість виробів визначається спектром фізико-технічних параметрів, потрібним обсягом і офертою заводу-виробника. Однак, з урахуванням збільшеного формату керамоблока 2nf в порівнянні із звичайною цеглою, його ціна набагато вигідніше.

Доставка матеріалу здійснюється нашим автотранспортом, зі складу компанії прямо на об'єкт замовника. Таким чином, при замовленні зазначеного типу виробів в нашому інтернет-магазині вигода для клієнта очевидна: ми допоможемо вам заощадити бюджет на будівництво, час на пошук і завантаження / відвантаження кладочного матеріалу.