Меню
Київ просп. Миколи Бажана, 14А
Наша адреса:
Київ просп. Миколи Бажана, 14А
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн. - пт 9:00 - 18:00
  • сб. 10:00-16:00

Клей для керамічних блоків

Клейові суміші для керамічних блоків

Клей для керамічних блоків - це група сухих продукції, яку використовують при зведенні стінових конструкцій з теплої кераміки. Особливість такого матеріалу полягає в можливості з'єднання виробів з дотриманням мінімальної товщини швів в 2 мм. Також за допомогою позначеної групи складів допускається вирівнювання поверхонь до рівня 0,5 см.

Купити суху суміш для керамоблоків в Україні в широкому діапазоні цін і асортименту пропонується в нашому інтернет-магазині. Усі пропоновані продукти сертифікованого якості, доставка матеріалу здійснюється в будь-якому обсязі, в будь-яку точку країни.

Склад і характеристики розчину: як уникнути появу містків холоду?

Основою клею для керамоблоков виступає піщано-цементна суміш. Залежно від бренду-виробника в складах присутні різні мінеральні добавки і органічні пластифікатори. Їх функція - поліпшення властивостей розчину під час замісу і безпосереднього застосування в процесі кладки.

У порівнянні з традиційними розчину кладки, суміші для керамоблоков володіють наступними характеристиками:

  • марка міцності (28 діб) - М150 або не менше 15 MПа;
  • проміжок робочого часу - 25 хв;
  • коефіцієнт адгезії до бетону - 0.5 Мпа;
  • діапазон стійкості до температур: -250С до + 350С;
  • час затвердіння - 25-30 годин;
  • середня товщина шва: 2-4мм;
  • морозостійкість: відповідність значенням F150;
  • срок эффективного хранения – 6-12 месяцев.

Таким чином, за рахунок практично ідеальних експлуатаційних характеристик і можливості дотримання мінімального розміру кладки швів (також завдяки системі паз-гребінь у керамоблоков) при використанні сухої суміші для керамічних блоків значно знижується ймовірність виникнення містків холоду між кладочні виробами, що благотворно позначається на внутрішньому мікрокліматі будинку .

Який клей вибрати? Особливості замісу і використання складів

Вибір того чи іншого клею для керамоблоков визначається конкретними умовами будівництва, а також періодом часу і погодними умовами, при яких планується проведення робіт кладок. Тим не менш, незважаючи на більш високу вартість матеріалу, за своїми характеристиками такий клей є економічно більш вигідною альтернативою звичному цементно-піщаного розчину: витрата клейової суміші значно менше, розчин швидко сохне і стійкий до пошкоджень, має високу теплопровідність.

Суміш замішується вручну або за допомогою будівельного міксера, згідно пропорціям, зазначеним виробником на упаковці.

Де можна купити клей для керамоблоков, ціна з доставкою

Орієнтуючись на будівництво якісного, довговічного і енергоефективного будинку, кожен забудовник займається пошуком відповідних матеріалів. Весь потрібний спектр виробів і спеціалізованих розчинів ви знайдете в нашому інтернет-магазині. У нас ви зможете купити клей для керамічних блоків в будь-якому необхідному обсязі, за найкращою в Україні ціною. Вигідність наших оферт пояснюється прямими поставками матеріалів і виробів від виробника. Доставка замовлень здійснюється з відвантаженням зі складу компанії прямо на об'єкт замовника. Це визначає мінімальні витрати часу і коштів з боку наших клієнтів.