Меню
Київ просп. Миколи Бажана, 14А
Наша адреса:
Київ просп. Миколи Бажана, 14А
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн. - пт 9:00 - 18:00
  • сб. 10:00-16:00

Тепла штукатурка

Тепла штукатурка: опис продукту, характеристики, як вибрати і де купити

Тепла штукатурка - це декоративно-облицювальний шар, нанесений на основу звичним способом, проте відрізняється поліпшеними теплоізоляційними властивостями. Купити теплу штукатурку, як і звичайні готові склади, можна в нашому інтернет-магазині. Продукція пропонується у вигляді сухих сумішей. При використанні ці суміші розводяться звичайною водою в пропорціях, зазначених компанією-виробником. Головною відмінністю складу є відсутність піску - він замінюється компонентами, які сприяють акумулюванню і утриманню тепла в структурі готової поверхні.

Склад

Тепла штукатурка для внутрішніх робіт проводиться на основі портландцементу, модифікаторів і добавок у вигляді перліту / вермикуліту, тирси, керамзитовою крихти, порошку пемзи, зерен пінополістиролу. Також деякі склади містять гідрофобізатори і армуючі волокна. У комплексі ці компоненти сприяють збільшенню пластичності, повітропроникності і міцності штукатурки.

Для внутрішніх робіт рекомендуються штукатурні суміші з натуральними наповнювачами. А ось для зовнішніх краще вибирати теплу штукатурку фасадну, стійку до впливу атмосферних опадів, незначних механічних пошкоджень.

Таким чином, в залежності від типу теплоізоляційного компонента може варіювати і ціна теплої штукатурки. Ознайомитися з активними пропозиціями можна в нашому інтернет-магазині в Києві, де представлений широкий асортимент штукатурних сумішей від відомих вітчизняних та зарубіжних брендів.

Переважні характеристики

Тепла штукатурка для зовнішніх робіт, ціна якої вказана в нашому каталозі з мінімальними значеннями, відрізняється від аналогічних матеріалів наступними характеристиками:

  • Немає необхідності у вирівнюванні стін перед нанесенням;
  • За рахунок високого показника адгезії штукатурні склади відмінно схоплюються, незалежно від типу матеріалу, використаного при будівництві будівлі;
  • Простота в нанесенні забезпечується оптимальним рівнем в'язкості і пластичності розчину, процедура нічим не відрізняється від нанесення звичайної штукатурки;
  • Завдяки здатності теплої штукатурки «дихати», що свідчить про її повітропроникності, при подальшій експлуатації будинку в приміщеннях / кімнатах виключається ризик виникнення вогкості, грибків і плісняви;
  • Поверх готової поверхні можна використовувати будь-яку фасадну фарбу.

У порівнянні з мінеральною ватою, тепла штукатурка здатна довше зберігати свої теплоізоляційні властивості, а на відміну від пінопласту, який також часто використовується для утеплення будинків і будівель, ці спеціалізовані склади завдають шкоди довкіллю і безпечними.

Вартість матеріалу

При відвідуванні нашого інтернет-магазину вам більше не потрібно шукати відповіді на запитання, скільки коштує тепла штукатурка. Ціна кожного продукту вказується за мішок, а при замовленні більшого обсягу для зручності клієнтів є онлайн-калькулятор. Також розрахувати необхідну кількість упаковки і підсумкову вартість вам допоможуть менеджери нашої компанії. З ними ви можете зв'язатися за вказаним номером телефону або через форму зворотного зв'язку на сайті.

Як замовити теплу штукатурку в Києві з доставкою

Продажі теплою штукатурки в Києві здійснюються нашою компанією через спеціалізований онлайн-магазин. Відвантаження складів виконуються зі складу, можливі замовлення як оптом, так і в роздріб. Суміші фасовані в зручну паперову упаковку, інструкція із застосування вказана тут же.

Найбільш вигідний варіант доставки в Києві - покупка теплих штукатурних сумішей оптом. Це дозволяє замовнику зекономити кошти на вантажно-розвантажувальних роботах (за рахунок використання нами спеціалізованих технічних засобів - маніпулятора), а також на підсумковій вартості замовлення: для оптових клієнтів нами розроблена вигідна система знижок. Після оформлення заявки доставка матеріалу на вказаний об'єкт виконується швидко, протягом декількох годин.