Меню
Київ просп. Миколи Бажана, 14А
Наша адреса:
Київ просп. Миколи Бажана, 14А
Час роботи
Час роботи магазину:
 • пн. - пт 9:00 - 18:00
 • сб. 10:00-16:00

Теплоізоляційний розчин для керамічних блоків

Теплоізоляційний розчин для керамічних блоків

Теплий клей для керамічних блоків є спеціалізованою суміш для теплої кераміки, що поставляється на об'єкт в сухому вигляді і що використовується для кладки пустотілих поризованих керамоблоків, керамічної цегли, ніздрюватих бетонів. Також за допомогою такого розчину заповнюються порожнечі і щілини в керамічної кладці.

Рішення купити теплий клей обгрунтовано чудовими теплоізоляційними характеристиками складу та економічністю у використанні. Широкий асортимент розчинів від вітчизняних і європейських брендів представлений в нашому інтернет-магазині. Тут же ви знайдете найкращі ціни на продукт.

Особливості виготовлення, переважні характеристики

Теплоізоляційний розчин для керамічних блоків має в складі портландцемент, пісок, добавки перліту і пластифікаторів. Виготовлення клею передбачає обов'язкове застосування систем внутрішнього армування, що запобігає ризику осідання розчину в порожнинах кладок блоків, збільшує стійкість і міцність на вигин, забезпечує високий рівень стійкості швів до деформацій в результаті впливу температурних перепадів.

До переваг теплого клею відносяться:

 • низька теплопровідність - 0.19 Вт / мК;
 • висока міцність і однорідність армованої кладки;
 • зниження тепловтрат конструкцій;
 • високий вихід розчину;
 • середній коефіцієнт щільності - 1050 кг / м3;
 • морозостійкість.

З урахуванням того, що рівень теплопровідності клею з перлітом ідентичний керамічної блоку, така кладка по праву вважається монолітною.

Специфіка використання

 1. Склад спеціально розроблений для поризованої кераміки з метою максимального зниження тепловтрат.
 2. Завдяки наявності в розчині перліту з сумішшю зручно працювати, вона відрізняється пластичністю, виключено її провалювання в порожнечі.
 3. У порівнянні зі звичайним розчином кладки, теплоізоляційні властивості теплого клею майже в 4 рази краще.
 4. З 1 кг спеціалізованого складу вихід готової суміші в 1,6 рази більше, ніж у звичайних розчинів.
 5. Для приготування в клейову суміш просто додається вода в заданій виробником пропорції.

Де купити клей з перлітом у Львові? Ціна з доставкою

Купити теплий клей для керамоблоков з доставкою пропонує наш інтернет-магазин. Гарантована якість, безпеку і доступна ціна продукту є головними перевагами взаємовигідного та довгострокового співробітництва з нашою компанією. Відвантаження матеріалів здійснюється зі складу компанії, суміш може бути доставлена на об'єкт замовника за допомогою автотранспорту компанії при оптових закупівлях або самовивозом.