Меню
Київ просп. Миколи Бажана, 14А
Наша адреса:
Київ просп. Миколи Бажана, 14А
Час роботи
Час роботи магазину:
 • пн. - пт 9:00 - 18:00
 • сб. 10:00-16:00

Цегла 2НФ

Цегла 2НФ: якісне будівництво за вигідною ціною

Цегла 2НФ – це інноваційний стіновий матеріал, який застосовується в будівництві будівель і самонесучих конструкцій висотою до 18-ти метрів. Від стандартного цегли такі вироби відрізняються збільшеними вдвічі розмірами – 250*120*138 мм. Такий формат дозволяє збільшити швидкість кладки і домогтися максимальної економії у використанні розчину. Купити 2nf цеглу в Україні можна, скориставшись онлайн-сервісом нашої компанії. Великий вибір виробників, гарантовану якість і доступна ціна виробів 2НФ є головними перевагами нашого інтернет-магазину.

Технічні характеристики подвійної цегли 2НФ

Відмінною характеристикою подвійної цегли 2НФ є висока міцність і чудові теплоізоляційні властивості. Збільшені розміри, полегшена вага і пориста структура – фактори, що сприяють швидкому зведенню довговічною і теплою конструкції. Вироби також відповідають наступним характеристикам:

 • морозостійкість від F25;
 • теплопровідність 0,03 Вт/м °С;
 • коефіцієнт водопоглинання від12%;
 • марка міцності – М100-М150;
 • питома вага виробу – близько 4 кг.

В сукупності такі параметри стають гарантією швидкого завершення будівельних робіт, економічності у використанні зв'язуючих компонентів, збереження стабільного мікроклімату при експлуатації майбутньої будови. З урахуванням збільшеного формату вироби 2НФ, здатного замінити більшу кількість звичайних стінових блоків, купити цеглу 2НФ виявляється майже вдвічі вигідніше.

У нашій компанії клієнтам доступні найкращі пропозиції як за ціною, так і за якістю. Цегла подвійна 2nf ідеальне рішення для швидкого та ефективного будівництва, прийнятне для приватних і великих забудовників.

Переваги подвійної цегли 2nf

При виробництві подвійної рядової цегли використовується виключно натуральну сировину: глина, деревне опил і вода. При випалюванні виробів опил вигорає, залишаючи порожнечі, а цегла набуває високу міцність і інші заявлені характеристики. Завдяки наявності повітряних отворів цегла 2nf визнаний одним з найтепліших матеріалів. За рахунок пір готова конструкція теплоізольована, в ній в будь-який час року зберігається стабільний мікробіологічний клімат.

Звернувшись в нашу компанію з метою купити подвійна рядова цегла, ви зможете скористатися наступними перевагами:

 • високою якістю пропонованої продукції;
 • екологічністю представлених нами матеріалів;
 • широким ассортиментом интернет-магазина, включающим товары от разных производителей;
 • швидкої і зручної доставкою;
 • невисокою ціною цегли 2НФ.

Відвантаження стінового матеріалу здійснюється піддонами зі складу компанії або безпосередньо від виробника, транспортування забезпечується нашим автотранспортом у будь-яку точку країни. Ми гарантуємо надійність доставки в процесі відвантаження, транспортування і розвантаження ми піклуємося про цілісність виробів.

Після заповнення онлайн-заявки менеджери компанії зв'яжуться з вами для з'ясування деталей, також допоможуть у виборі виробів, розрахунку необхідної кількості і підсумкової вартості замовлення. Ми співпрацюємо як з оптовими, так і з роздрібними замовниками. А тому ціна цегли 2nf, пропонована нашим інтернет-магазином, є найбільш вигідною серед аналогічних позицій на ринку.