Меню
Київ просп. Миколи Бажана, 14А
Наша адреса:
Київ просп. Миколи Бажана, 14А
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн. - пт 9:00 - 18:00
  • сб. 10:00-16:00

Теплі керамічні блоки

Теплі керамічні блоки: особливості вибору, характеристики, покупка

Теплий керамічний блок являє собою інноваційний стіновий матеріал, який використовується при кладці несучих і самонесучих стін, огорож і перегородок, допоміжних прибудинкових конструкцій. Це керамічний камінь штучного походження, що має складну геометричну форму: збільшений формат і наявність бічної системи паз-гребінь, що сприяє більш швидкому і економічному ведення робіт. Купити теплу кераміку в Україні за доступною ціною пропонує наша компанія. В інтернет-магазині ви знайдете великий модельний ряд від різних виробників - як вітчизняних, так і зарубіжних.

Переважні характеристики теплих керамічних блоків

Теплі керамоблоки є чудовою альтернативою звичайному саман. При їх виробництві використовується екологічно чиста глина і натуральні добавки, а тому кінцевий продукт відповідає всім міжнародним вимогам якості та безпеки. Рівномірний розташування внутрішніх пустот збільшує ступінь теплового опору виробів, а збільшені до 15-ти разів габарити блоків забезпечують швидкість зведення будівлі і економічність в використанні розчину.

До переважним відмінностям теплою кераміки, пропонованої нашим інтернет-магазином, відносяться:

  • Низький коефіцієнт теплопровідності - від 0.08 до 0.18 Вт/м * С;
  • Великі об'ємні розміри - товщина готової конструкції (одношарової) може становити від 12-ти до 51 см;
  • Теплоеффектівность - завдяки наявності пустот, які служать перешкодою для холоду, будівлі з теплого керамічного блоку не потребують додаткового утеплення;
  • Високі показники за міцністю - матеріал відповідає марці міцності М100-М125;
    Мала питома вага - від 600 до 800 кг/м3 - сприяє зниженню навантаження на фундамент будівлі.

Економічність при використанні теплого керамічного блоку забезпечує також його ціна. У нашому інтернет-магазині вартість продукту визначається технічними характеристиками і обсягом замовленого товару.

Де замовити теплу кераміку з доставкою в Україні?

З причини розвитку маркетингової мережі наша компанія співпрацює з провідними виробниками теплих керамічних блоків в Україні та за її межами. А тому ми пропонуємо купити цей інноваційний стіновий матеріал за найкращою ціною, з доставкою на об'єкт замовника в будь-якому обсязі. Вартість виробів вигідно відрізняється від аналогічних оферт, а розроблена нами схема поставок є вигідною як для оптових, так і роздрібних покупців. При оформленні замовлення наші менеджери готові надати всю необхідну інформацію по цікавлять вас товарними позиціями, розрахувати потрібну кількість і підсумкову вартість виробів. Подбайте про ваше майбутнє комфорті - замовте теплу кераміку сьогодні!