Меню
Київ просп. Миколи Бажана, 14А
Наша адреса:
Київ просп. Миколи Бажана, 14А
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн. - пт 9:00 - 18:00
  • сб. 10:00-16:00

Кладочний розчин

Розчини кладок: теплоізоляційні характеристики, відмінності, купити недорого в Києві та Львові

Матеріали з хорошими теплоізоляційними властивостями є найбільш популярними запитами з боку сучасних забудовників, особливо, коли будівельно-кладочні роботи ведуться з використанням керамоблоков. У нашому інтернет-магазині в Києві і Львові ви можете купити розчини кладок в асортименті за найбільш вигідними цінами. Ефективність в застосуванні гарантується ретельно розробленими формулами складів і відповідністю заявленим вимогам якості та безпеки.

Що це за продукт

Спеціалізований розчин кладки для керамічних блоків є сумішшю для теплої кераміки, за допомогою якої виконується кладка теплоізоляційних блоків: пустотілих поризованих, пористих бетонних, керамічної цегли, поризованої кераміки. Також ці склади використовуються для заповнення цілей і пустот в уже готової кладці.


Головна особливість суміші кладки для керамічних блоків - в складі передбачена спеціальна система внутрішнього армування. Це сприяє зниженню осідання нанесеного розчину в порожнинах будівельних блоків, підвищення міцності на вигин і збільшення стійкості швів до деформацій при великих температурних перепадах.

Розчин для керамічних блоків застосовується при зведенні стінових конструкцій методом одношарової кладки. Теплові втрати в кладок швах виключені завдяки забезпеченню низького коефіцієнта теплопровідності самої суміші. Склади можуть бути використані як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт.

Технічні характеристики, переважні відзнаки

  • Призначення: для пустотілих керамоблоков;
  • Зниження теплових втрат за рахунок високого виходу розчиненої суміші;
  • Отримання міцної армованої однорідної кладки;
  • Щільність готового матеріалу - 1050 кг/м3;
  • Коефіцієнт теплопровідності - 0,19 Вт/мК;
  • Рівень міцності на стиск - в межах 7-8 МПа;
  • Економічність у витраті, зручність в творі кладки;
  • Морозостійкість, екологічність і безпеку.

Як визначається вартість продукту

Вартість розчину кладки залежить від заявленого виробником складу, обсягу в упаковці, найменування бренду-виробника. Слід враховувати, що це спеціалізований продукт з високими теплоізоляційними якостями. Тому ціна розчину в готовому вигляді може трохи відрізнятися від початкових розрахунків звичайних сумішей. Однак, беручи до уваги перераховані вище переваги продукту і економічність в використанні, при ефективному застосуванні суміші кладки ціна на продукт виявляється майже на 30% вигідніше, ніж на звичайний цементно-піщаний розчин. До того ж, в нашому інтернет-магазині цей фактор є одним з визначальних якість і вигідність покупки.

Де купити кладочную суміш у Львові з доставкою

В асортименті купити розчин для кладки керамічних блоків з доставкою в м.Львові та Національного по області на вигідних цінових умовах пропонує наша компанія. Наші пропозиції є привабливими як для оптових, так і для роздрібних покупців. При оптових закупівлях ціна розчину істотно вигідніше, а відвантаження матеріалу здійснюється прямо зі складу компанії і доставляється на об'єкт автотранспортом компанії. Ми здійснюємо поставку будівельних складів в будь-якому обсязі. Якість і безпека спочатку заявлених властивостей гарантуються.

Для того, щоб купити розчин для кладки в Києві і Львові, зв'яжіться з менеджером нашого інтернет-магазину через онлайн-форму на сайті або за вказаним номером телефону. Ми допоможемо вам зробити попередній розрахунок вартості в залежності від категорії обраної суміші, її обсягу і дальності доставки. З нами будь-яке будівництво буде вигідним і економічним!