Клей для керамічних блоків

Опт: від 175,00 грн

Бренд: Тепловер

Клейові суміші для керамічних блоків

Клей для керамічних блоків - це група сухих продукції, яку використовують при зведенні стінових конструкцій з теплої кераміки. Особливість такого матеріалу полягає в можливості з'єднання виробів з дотриманням мінімальної товщини швів в 2 мм. Також за допомогою позначеної групи складів допускається вирівнювання поверхонь до рівня 0,5 см.

Купити суху суміш для керамоблоків в Україні в широкому діапазоні цін і асортименту пропонується в нашому інтернет-магазині. Усі пропоновані продукти сертифікованого якості, доставка матеріалу здійснюється в будь-якому обсязі, в будь-яку точку країни.

Склад і характеристики розчину: як уникнути появу містків холоду?

Основою клею для керамоблоков виступає піщано-цементна суміш. Залежно від бренду-виробника в складах присутні різні мінеральні добавки і органічні пластифікатори. Їх функція - поліпшення властивостей розчину під час замісу і безпосереднього застосування в процесі кладки.

клей для керамічних блоків

У порівнянні з традиційними розчину кладки, суміші для керамоблоков володіють наступними характеристиками:

  • марка міцності (28 діб) - М150 або не менше 15 MПа;
  • проміжок робочого часу - 25 хв;
  • коефіцієнт адгезії до бетону - 0.5 Мпа;
  • діапазон стійкості до температур: -250С до + 350С;
  • час затвердіння - 25-30 годин;
  • середня товщина шва: 2-4мм;
  • морозостійкість: відповідність значенням F150;
  • срок эффективного хранения – 6-12 месяцев.

Таким чином, за рахунок практично ідеальних експлуатаційних характеристик і можливості дотримання мінімального розміру кладки швів (також завдяки системі паз-гребінь у керамоблоков) при використанні сухої суміші для керамічних блоків значно знижується ймовірність виникнення містків холоду між кладочні виробами, що благотворно позначається на внутрішньому мікрокліматі будинку .

Який клей вибрати? Особливості замісу і використання складів

Вибір того чи іншого клею для керамоблоков визначається конкретними умовами будівництва, а також періодом часу і погодними умовами, при яких планується проведення робіт кладок. Тим не менш, незважаючи на більш високу вартість матеріалу, за своїми характеристиками такий клей є економічно більш вигідною альтернативою звичному цементно-піщаного розчину: витрата клейової суміші значно менше, розчин швидко сохне і стійкий до пошкоджень, має високу теплопровідність.

Суміш замішується вручну або за допомогою будівельного міксера, згідно пропорціям, зазначеним виробником на упаковці.

приготування клею для керамічних блоків

Де можна купити клей для керамоблоков, ціна з доставкою

Орієнтуючись на будівництво якісного, довговічного і енергоефективного будинку, кожен забудовник займається пошуком відповідних матеріалів. Весь потрібний спектр виробів і спеціалізованих розчинів ви знайдете в нашому інтернет-магазині. У нас ви зможете купити клей для керамічних блоків в будь-якому необхідному обсязі, за найкращою в Україні ціною. Вигідність наших оферт пояснюється прямими поставками матеріалів і виробів від виробника. Доставка замовлень здійснюється з відвантаженням зі складу компанії прямо на об'єкт замовника. Це визначає мінімальні витрати часу і коштів з боку наших клієнтів.