Фільтри товарів:

Керамічні блоки товщиною 380мм: порівняльні характеристики, використання, ціна з доставкою

Керамічні блоки 380 мм - це будівельно-кладочні вироби, призначені для спорудження одношарових стінових конструкцій, які також не потребують додаткового утеплення. Завдяки великим габаритам і порівняно малій питомій вазі керамічних виробів знижується навантаження на фундамент будівлі, зростає швидкість виконання будівельних робіт.

Купити керамічні блоки 38

Купити керамічний блок 38 в Україні за вигідною ціною можна в нашому інтернет-магазині. Широкий асортимент виробників, приваблива вартість і гарантовану якість матеріалу - пріоритетні чинники співпраці з нашими клієнтами. Замовити доставку виробів можна в будь-якому обсязі, в будь-яку точку країни.

Переважні характеристики керамоблоков, порівняння з цеглою звичайної товщини

Керамічні блоки 38 ефективно заміщають відразу кілька кладок виробів звичних розмірів. При цьому знижується і витрата розчину: конструкція керамоблоков передбачає наявність системи паз-гребінь, завдяки чому з'єднання виробів відбувається не тільки по горизонтальних швах, але і по вертикалі. Така особливість забезпечують готової стіні велику надійність і грунтовність.

До основних переваг керамічних блоків 380 відносяться:

  • висока міцність;
  • пористість (до 72%), що визначає властивості повітропроникності і збереження стабільного мікроклімату в приміщеннях;
  • чудові теплоізоляційні характеристики;
  • пожежна і екологічна безпека;
  • простота в монтажі і надалі експлуатаційному догляді.

Формуванню однорідної пористої структури сприяє унікальна технологія виробництва: порізованні керамічні блоки 380 виготовляються з легкоплавких сортів глини з замешиванием деревної тирси, лушпиння або торфу. У процесі випалу ці добавки вигоряють, залишаючи на своєму місці мікроскопічні пори, заповнені повітрям, який, в свою чергу, служить відмінним перешкодою для проникнення холоду.

Якщо ж порівнювати економічну вигоду при покупці звичайного цегли і керамоблока 38, виграє також останній. Це визначено габаритами виробів. Також кошторис на будівництво істотно зменшується за рахунок економії фінансових коштів для закупівлі кладочних розчинів, необхідних інструментів і добірних елементів.

Вартість керамічних блоків в Україні. Де можна купити з доставкою

Порівнявши всі доступні на ринку оферти, можна з упевненістю заявити, що в нашій компанії запропоновані одні з найнижчих цін на порізованні креамоблокі 380 в Україні. Також в нашому інтернет-магазині ви зможете замовити будівельний матеріал в будь-який обсязі з доставкою на будівельний об'єкт. Замовлення оформляється на сайті компанії або по телефону. Ми допоможемо вам заощадити ваш час і кошти, а тому готові на довгострокова й продуктивна взаємне співробітництво як при оптових, так і при роздрібних замовленнях. Досліджуйте, порівнюйте, оцінюйте і замовляйте, і ми виконаємо ваше замовлення швидко, якісно, ​​надійно!