Купити Керамоблоки у Львові
Фільтри товарів:
Leier
СБК
Керамейя
Кератерм
2NF
Heluz
Русинія
Porotherm

Опт: від 32,00 грн

Бренд: Кератерм

Опт: від 32,41 грн

Бренд: Кератерм

Опт: від 41,00 грн

Бренд: Кератерм

Опт: від 6,60 грн

Бренд: Русинія

Керамічні блоки: купити у Львові з доставкою за ціною виробника

Керамічні блоки у Львові є популярним будівельним матеріалом, що знайшли застосування в приватному і комерційному будівництві завдяки своїм унікальним експлуатаційними властивостями, бездоганним теплоізоляційним характеристикам і вигідною ціною за виріб. Такі блоки відносяться до категорії теплої кераміки, що і відрізняє їх від інших поризованих кладочні-будівельних виробів.

Купити керамоблоки у Львові в широкому асортименті типорозмірів і виробників пропонує наша компанія. На сторінці нашого інтернет-магазину можна оформити замовлення на будь-який обсяг цього будівельного матеріалу з доставкою. Відвантаження здійснюється зі складу компанії, або безпосередньо з заводу виробника, завдяки чому досягається максимальна економія часу і коштів з боку клієнтів.

Купити керамічні блоки Львів

Характеристики поризованих керамоблоков. Чи варто купувати великоформатні блоки?

Технологія виробництва керамоблоков у Львові та інших регіонах незмінна протягом кількох десятиліть і передбачає формування, сушку і випалення виробів. Особливістю методу, на відміну від звичайної цегли, є використання добавок у вигляді деревної стружки або опіла. У процесі випалу вони вигорають, формуючи в тілі керамічного блоку пори, заповнені повітрям. Також це передбачає виготовлення виробів великого формату. В результаті керамічні блоки, купити в м Львів які пропонує наша компанія, мають наступні характеристики:

  • високою міцністю;
  • здатністю збереження тепла і низьку теплопровідність;
  • паропроникністю;
  • екологічністю і пожежною безпекою;
  • безстроково в експлуатації.

Збільшений формат блоків сприяє прискоренню будівельного процесу і одночасного зниження трудовитрат. До того ж, наявність на бічних сторонах виробів системи паз-гребінь визначає економічна витрата кладочної суміші: клей лягає рівним шаром, а товщина кладки швів мінімальна. Також в нашій компанії можна купити керамоблоки 2НФ у Львові, це означає вкласти бюджет в майбутні комфорт, якість і бездоганність будови.

Будівництво з керамоблоков

Купити теплі керамічні блоки, ціна з доставкою

Широке охоплення будівельного ринку і знання всіх потреб сучасних покупців дозволило нашій компанії, як офіційного постачальника, сформувати найкращі оферти за ціною-якістю для всіх категорій покупців Західній Україні. У нашому інтернет-магазині купити керамічні блоки у Львові можна за вигідною ціною, як для приватних забудовників, так і для великих будівельних компаній. Оптові замовлення з відвантаженням матеріалу зі складу та його доставкою прямо на об'єкт замовника - оптимальний варіант для вигідних угод. Якість виробів гарантується, а наші менеджери завжди готові прийти на допомогу у виборі і розрахунку матеріалу.