Купити керамоблоки Івано-Франківськ
Фільтри товарів:
Leier
СБК
Керамейя
Кератерм
2NF
Heluz
Русинія
Porotherm

Керамоблоки Івано-Франківськ

Керамічні блоки в Івано-Франківську

Серед великих забудовників в Івано-Франківську керамічні блоки користуються особливою популярністю. Це великоформатний стіновий матеріал, що відрізняється високою міцністю, екологічністю і теплової ефективністю, ніяк що не обмежують поверховість будівель, що зводяться. Купити керамоблоки в Івано-Франківську за ціною виробника можна в нашому інтернет-магазині, де представлена ​​широка лінійка типорозмірів цих виробів від вітчизняних і зарубіжних виробників. Відвантаження здійснюється зі складу компанії, регіональних складів, або безпосередньо з заводу виробника, при цьому ми націлені на покриття будь-якого попиту якісної і доступної продукцією.

Кладка керамічних блоків

 

Специфіка виробництва та використання поризованих керамоблоков

Головна особливість керамоблоков в Івано-Франківську - дотримання заданих коефіцієнтів пустотности матеріалу за рахунок чіткого виконання виробничого алгоритму. При виготовленні виробів використовується натуральна глина, в яку в певній пропорції замішуються добавки у вигляді деревного опіла або рисового лушпиння. При випалюванні формованих виробів ці добавки вигоряють, залишаючи дрібні порожнечі. За рахунок цього, керамічним блокам забезпечується теплова інертність, а відбудована будівля не потребує додаткового утеплення.

Ще одна відмінність керамічних блоків, купити в Івано-Франківську які пропонує наша компанія - великий формат. Така характеристика сприяє скороченню часу будівельних робіт, а також кількості розчину, що витрачається на кладку. Товщина швів виходить мінімальної і за рахунок наявності пазогребневі системи, що дозволяє ідеально скріплювати блоки між собою.

Переважні характеристики теплих керамічних блоків

До переваг використання керамічних блоків в Івано-Франківську відносяться:

  • міцність - вироби справляються з навантаженням багатоповерхового будинку, не втрачаючи своїх первинних властивостей;
  • енергоефективність - штучний керамічний камінь має здатність акумулювання тепла, забезпечуючи ідеальний баланс холодних і гарячих потоків повітря;
  • екологічність - це натуральний і повністю безпечний матеріал, що не несе ніякої шкоди навколишньому середовищу і людському здоров'ю;
  • зручний спосіб стикування;
  • простота в далекій обробці, невибагливість у догляді за фасадом;
  • малу питому вагу, що знижує загальне навантаження на фундаментну основу;
  • чудові тепло- та звукоізоляційні властивості.

Купити керамічні блоки в Івано-Франківську

Де купити керамоблоки в Івано-Франківську оптом, ціна з доставкою

Наша компанія виступає в ролі надійного партнера і найкращого дистриб'ютора високоякісної керамічної продукції від відомих виробників. Купити керамічні блоки в Івано-Франківську оптом і в роздріб можна в будь-який зручний для вас час, оформивши заявку на сайті інтернет-магазину або зв'язавшись по телефону з представником нашої компанії. Доставка стінового матеріалу в зазначеному обсязі і типорозмірах здійснюється автотранспортом компанії з заводів або прямо зі складу. Ціна керамічних блоків залежить від підсумкового кількості замовлених виробів, технічних характеристики і найменування бренду-виробника. Ми реалізуємо тільки якісну продукцію, а тому чекаємо ваших звернень в Івано-Франківську і з усієї Західної України.