Керамічні блоки Кератерм
Фільтри товарів:
Leier
СБК
Керамейя
Кератерм
2NF
Heluz
Русинія
Porotherm

Керамічні блоки Кератерм

Опт: від 32,00 грн

Бренд: Кератерм

Опт: від 32,41 грн

Бренд: Кератерм

Опт: від 41,00 грн

Бренд: Кератерм

Опт: від 16,50 грн

Бренд: Кератерм

Опт: від 18,50 грн

Бренд: Кератерм

Опт: від 31,41 грн

Бренд: Кератерм

Керамоблоки Кератерм: технологія зі знаком якості

Керамічні блоки Кератерм - це сучасний стіновий матеріал з категорії теплою кераміки, представлений у вигляді поризованих великогабаритних блоків, які мають переважними властивостями звичайного цегли і в той же час дозволяють більш швидко та економічно зводити малоповерхові будівлі і конструкції. Купити керамічні блоки Keraterm в Україні пропонує наш інтернет-магазин: гарантовану якість і вигідна ціна роблять матеріал доступним для оптових і роздрібних покупців.

Кузьминецкий Цегляний Завод став першопрохідцем на просторах нашої Батьківщини у виготовленні керамічних блоків, перейнявши технологію виробництва від західних компаній і тим самим зробивши цей вид будівельного матеріалу більш доступним для українських споживачів. Сьогодні виробнича потужність компанії складає 130 млн. Штук керамоблока в рік, що дозволяє задовольняти ринковий попит як на території України, так і за її межами.

Технологія виробництва керамоблоков Keraterm передбачає використання легкоплавких сортів глини з довколишніх кар'єрів, в сировинну масу яких в процесі переробки додаються тирса. При випалюванні сирців опил вигорає, формуючи в тілі стінового матеріалу пори і невеликі отвори. В результаті виходить керамічний блок збільшених розмірів, але з меншою масою і з чудовими теплоізоляційними характеристиками. 

Переваги керамічних блоків Кератерм

У порівнянні зі звичними кладочні, Кератерм блоки мають ряд фізико-технічних і експлуатаційних переваг. Перш за все, слід відзначити високу міцність виробів, що досягається завдяки випалу глини при високій температурі і подальшої сушки в природних умовах. Також купити блоки Кератерм в нашому інтернет-магазині вигідно тому як:

  • материал обладает низкими показателями теплопроводности;
  • блоки піддаються обробці, за рахунок чого можливе втілення в життя навіть найскладніших архітектурних концепцій;
  • за рахунок збільшених габаритів і меншої питомої ваги керамоблоков Кератерм будівельні роботи менш затратні.

Кроме того, в нашей компании предложена наиболее привлекательная цена Кератерм блоков, рассчитываемая исходя из технических характеристик, типоразмера и объема заказываемого материала. Вся продукция из представленного ассортимента сопровождается сертификатами качества. А с целью экономии времени и средств заказчика у нас можно купить керамический блок KERATERM с доставкой. Оформить заказ можно непосредственно на сайте компании либо связавшись с нашим менеджером по телефону.