Керамічні блоки СБК
Фільтри товарів:

Керамічні блоки СБК - комфорт на століття або як вести вигідне будівництво

Керамічні блоки СБК - це інноваційні будівельні матеріали вітчизняного виробництва, доступний споживачам за вигідною ціною. У нашому інтернет-магазині вироби пропонуються в чотирьох типорозмірах: з товщиною 250, 380, 440 і 510 мм, а також подвійна цегла 2НФ. Тому купити блоки СБК ви зможете, виходячи з інженерно-конструктивних потреб забудовника і експлуатаційних вимог до споруджуваного об'єкта.

Купити керамічні блоки СБК

Виробництво керамічних блоків: розміри, властивості і характеристики

Приваблива ціна керамоблоков СБК визначена злагодженістю і хорошою налаштуванням виробничого процесу, а також доступністю сировини - легкоплавку глини. При виготовленні виробів в сировинну масу додаються добавки: стружка, деревний опил і інші матеріали. У процесі випалу ці добавки вигоряють, залишаючи на своєму місці пори і незаповнені отвори. Це і є головною відмінністю керамічних блоків від звичайної цегли.

При більшому форматі, що дозволяє замінювати певну кількість звичних кладок виробів, сбк керамоблок володіє також чудовими теплоізоляційними характеристиками. А система паз-гребінь сприяє швидкому і надійному монтажу блоків з використанням мінімальної кількості розчину для кладки.

Відмінними характеристиками блоків керамокомфорт СБК визнані:

  • Висока міцність - дозволяють використовувати керамоблоки для будівництва несучих і самонесучих конструкцій, стін висотою в 6 поверхів, міжкімнатних перегородок.
  • Якісний тепловий захист, що забезпечується завдяки пустотілості виробів: скорочуються витрати на теплоізоляцію стін, навіть при зведенні одношарової стіни.
  • Економічно вигідне вкладення: один керамоблок замінять собою від 4-х до 9-ти звичайних цегли, знижується навантаження на фундамент, відпадає необхідність в додатковому армуванні і зміцненні конструкції, скорочуються витрати на супутні матеріали, а також витрата робочого часу і трудовитрат.
  • Простота в обробці: блоки Керамокомфорт відмінно свердлити, пиляються, штробятся для облаштування каналів/отворів.
  • Паропроникність. Завдяки капілярної структурі матеріал відмінно справляється з функцією постійного повітрообміну, сире повітря виводиться назовні, в будь-який час року в приміщеннях зберігається стабільний мікроклімат.

Таким чином, вироблений на високотехнологічному обладнанні компанії CERIC (Франція), керамоблок СБК за якістю не поступається жодному із західних аналогів, проте є більш доступним за своєю вартістю.

Ціна керамічних блоків СБК

Де купити керамоблоки СБК з доставкою за вигідною ціною

До відання будь-якого виду будівельних робіт важливо ставитися гранично відповідально: як до вибору матеріалу, так і до самого кладочному процесу. У цьому контексті наша компанія виступає з найбільш вигідними пропозиціями: у нас ви можете купити керамічні блоки СБК за ціною виробника, в будь-якому обсязі, з доставкою на будівельний об'єкт. Так ви зможете заощадити як час, так і кошти. Як надійних партнерів в особі нашої компанії ми націлені на просування вітчизняного продукту і забезпечення його доступності для кожного споживача.

Блок 2НФ СБК