Керамічні блоки Porotherm
Фільтри товарів:
Leier
СБК
Керамейя
Кератерм
2NF
Heluz
Русинія
Porotherm

Опт: від 0,00 грн

Бренд: Porotherm

Опт: від 38,36 грн

Бренд: Porotherm

Опт: від 52,37 грн

Бренд: Porotherm

Опт: від 30,00 грн

Бренд: Porotherm

Опт: від 42,00 грн

Бренд: Porotherm

Опт: від 51,00 грн

Бренд: Porotherm

Опт: від 65,00 грн

Бренд: Porotherm

Опт: від 39,00 грн

Бренд: Porotherm

Опт: від 62,12 грн

Бренд: Porotherm

Опт: від 42,25 грн

Бренд: Porotherm

Опт: від 38,00 грн

Бренд: Porotherm

Опт: від 32,15 грн

Бренд: Porotherm

Керамічні блоки Porotherm - європейська якість за доступною ціною

Керамічні блоки Поротерм представлені продукцією європейського промислового гіганта Wienerberger, що займає лідируючу позицію на світовому ринку у виробництві цих кладок матеріалів. Завдяки застосуванню високотехнологічного виробничого обладнання та екологічного сировини кінцевим продуктам забезпечується висока якість і бездоганні експлуатаційні характеристики. Керамоблоки Porotherm широко використовуються в зведенні міжкімнатних перегородок і несучих стін - призначення визначається товщиною блоків.

продукция концерна Поротерм

Купити керамічний блок Porotherm пропонується в нашій компанії. В якості офіційного постачальника і дилера німецького бренду ми надаємо клієнтам найкращі оферти: як за ціною, так і за якістю реалізованого товару. Доставка здійснюється прямо зі складу компанії на заданий об'єкт.

Відмінні риси блоків Поротерм

За численними відгуками, керамічні блоки Поротерм відмінно підходять для вирішення найскладніших конструкційних завдань завдяки одній особливості: бічні поверхні виробів при виготовленні робляться ребристими. Таким чином, при мінімальній кількості скріпляє розчину вироби міцно схоплюються перед собою.

Ще одна особливість - збільшені розміри керамічних блоків Поротерм. Ціна також залежить від цього параметра. Залежно від обраних габаритів одне таке виріб може замінити певну кількість звичайних цегли. Це, в свою чергу, забезпечує більшу швидкість ведення робіт кладок і менша витрата суміші кладки.

Також слід відзначити високий коефіцієнт пустотности керамічних блоків Porotherm - 50% -72%. Така структура матеріалу забезпечує малу теплопровідність. А тому конструкції з цього керамоблока не вимагають додаткового утеплення.

Процесс производства керамоблоков Porotherm

Технологія виготовлення керамічних блоків Поротерм

До складу сировинної маси при виготовленні поризованих керамічних блоків Поротерм входить глиняна суміш з доповненням добавок з соломи, тирси, рисового лушпиння або торфу. При випалюванні ці добавки вигоряють, формуючи всередині тіла цегли пори і отвори, це так звані порізованниє керамічні блоки. Принцип виготовлення керамоблоков зазначеного бренду аналогічний виробництву звичайних керамічної цегли. Однак всі процеси виконуються на вдосконаленому обладнанні, із залученням спеціальних вакуумних установок.

Відповідність керамоблоков Поротерм стандартам ГОСТ

Конкурентоспроможність бренду на вітчизняному ринку скріплюється строгою відповідністю продукції сучасним вимогам якості та безпеки. Все що випускаються категорії виробів проходять лабораторні тестування. В результаті ви можете купити керамічні блоки Поротерм, що відповідають стандарту ГОСТ 530-2012 «Камінь і цегла керамічні», а також загальним технічним умовам.

Керамический блок Porotherm

Завдяки ретельній підготовці сировини витримуються строгі геометричні розміри. Допускається відхилення граней від площини блоку до 3 мм. Низький відсоток бою або браку при транспортуванні, відвантаження і вивантаження - до 4% - гарантується завдяки високій якості глиняної суміші і ретельно підібраним режимам випалу.

Переваги використання керамічних блоків Porotherm

До переваг матеріалу належать:

  • мала питома вага при збільшених габаритах;
  • економія при будівництві та подальшої експлуатації будівлі;
  • необмежені варіанти проектування;
  • висока міцність конструкцій;
  • відмінні тепло- та звукоізоляційні характеристики;
  • збереження стабільного мікроклімату всередині приміщень, незалежно від пори року;
  • високий рівень пожежної і екологічної безпеки.

Купити керамічні блоки Porotherm з доставкою

Наша компанія стає ближче до своїх клієнтів - тепер ви можете замовити керамічні блоки Porotherm за вигідною ціною з доставкою по всій території країни. Зручна форма заявки, швидка відвантаження і повноцінна інформаційна підтримка дозволяє нам виконувати замовлення в будь-яких обсягах. Запропоновані ціни керамічних блоків Поротерм є привабливими як для приватних, так і для великих забудовників.

Склад керамических блоков Porotherm

Ознайомитися з продукцією німецького бренду і оформити замовлення можна на сайті нашої компанії або по телефону. Ми збережемо ваш час і гроші!