Керамічні блоки Керамейя
Фільтри товарів:

Керамічні блоки Керамейя: теплий будинок - це реально!

Керамічні блоки Керамейя - це будівельно-кладочний матеріал нового покоління, що продукується в широкому асортименті типорозмірів вітчизняним заводом Керамейя. Блоки виробляються за унікальною технологією, є «теплими керамоблоки» за рахунок високого коефіцієнта пористості і наявності повітряних отворів усередині виробів. А тому будівлі, побудовані з блоків теплокерам, є менш витратними в плані витрат на опалення.

Купити блоки Керамейя в Україні з доставкою пропонується в нашому інтернет-магазині. Завдяки тісній співпраці з компанією-виробником, у нас також доступна найкраща ціна на цей продукт.

Купити керамоблоки Керамейя

Виробництво керамоблоков Керамейя, властивості і характеристики

При виробництві блоків теплокерам Керамейя використовуються кілька різновидів глини, видобутої в довколишніх до заводу кар'єрах. При замісі в основну сировину додаються також деревна тирса, лушпиння та інші легкосгораемие компоненти. При випалюванні опил вигорає, формуючи всередині тіла цегли дрібні отвори, які потім заповнюються повітрям.

Вироби формуються в різних типорозмірах і мають збільшені габарити в порівнянні зі звичайним кладки цеглою. Завдяки цьому збільшується швидкість будівельних робіт і зменшуються трудовитрати при творі кладки. Також серед переважних характеристик керамоблока Керамейя вказуються:

  • Висока міцність, відповідна значенням М100-М125;
  • Чудові теплоізоляційні властивості;
  • Мінімальне відхилення в розмірах (до 2 мм);
  • Низький рівень водопоглинання - до 5%;
  • Стійкість до частого перепаду температур;
  • Довговічність і пожежна безпека.

Завдяки паропроникності керамічних блоків Керамейя теплокерам в приміщеннях завжди зберігається мікроклімат, оптимальний для нормальної життєдіяльності людини.

керамоблоки Керамейя

Використання керамічних блоків Керамейя, відгуки та переваги

Матеріал знайшов широке застосування в мало і багатоповерховому будівництві: він використовується для кладки несучих і самонесучих стін в будівлях заввишки до 6-ти поверхів, а також для зведення міжкімнатних перегородок.

Завдяки великому формату блоків теплокерам Керамейя і наявності пазо-гребеневої системи скріплення товщина шва кладки виходить мінімальною. У наявності - економія супутніх матеріалів та робочого часу.

Також перевагою є легка вага виробів, що знижує загальне навантаження на фундамент будівлі. Параметри міцності керамоблока при цьому дозволяють зводити об'єкти будь-якої архітектурної складності.

Де купити керамоблоки Керамейя. Ціна з доставкою

Прийнявши рішення купити цегляні блоки Керамейя, пройдіть на сайті нашої компанії на сторінку з потрібним продуктом для отримання дозволу заявку - онлайн або по телефону. Тут же ви зможете більш детально ознайомитися з інформацією щодо кожної товарної позиції і порівняти ціни керамоблоков Керамейя. Потрібний обсяг будівельного матеріалу буде доставлений на вказаний об'єкт в короткий час, так як ми цінуємо час наших клієнтів. А визнання, надійність і хороші відгуки про реалізованої нами продукції є додатковими факторами роботи над якістю!