Керамические блоки Heluz
Фільтри товарів:
Leier
СБК
Керамейя
Кератерм
2NF
Heluz
Русинія
Porotherm

Керамічні блоки Heluz: інноваційний матеріал за вигідною ціною

Керамічні блоки Heluz - це «теплі» будівельні вироби чеського виробництва, доступні в нашому інтернет-магазині за вигідною ціною. Матеріал визнаний енергоефективним, за рахунок чого його застосування в сучасному будівництві виправдано, як з точки зору якості, так і з точки зору економії. Великий формат блоків дозволяє прискорити проведення будівельних робіт, а чудові теплоізоляційні характеристики, що забезпечуються унікальною структурою виробів, дозволяють домогтися максимальної економії на утепленні будинку.

Heluz Керамічні блоки

Особливості виробництва керамоблоков Heluz

Керамоблоки Heluz, будучи продукцією однойменного чеського бренду, почали завойовувати вітчизняний ринок протягом останнього десятиліття. Цьому посприяли якісні характеристики, що забезпечуються матеріалу завдяки унікальній технології виробництва.

Так, при його виготовленні використовуються легкоплавкі сорти глини з місцевих кар'єрів. На етапі замісу в сировинну масу додаються стружка і деревне опил, які при випалюванні сформованих виробів повністю вигорають. На їх місці залишаються отвори, заповнені повітрям. Таким чином, коефіцієнт пористості блоків Heluz становить до 72%. Саме така структура забезпечує готовим виробам високу тепловий опір, визначаючи відмінні теплоізоляційні властивості матеріалу.

Стіни будинку з керамоблоков Heluz

Характеристики керамічних блоків Heluz, розміри, відгуки клієнтів

Переважними відмінностями продукції Heluz є:

  • висока міцність, відповідна значенням М125-М150;
  • малу вагу при збільшених габаритах, що знижує навантаження на фундамент;
  • пориста структура блоків, що служить відмінним перешкодою для холодного повітря і дозволяє підтримувати в приміщенні стабільний мікроклімат;
  • екологічна і пожежна безпека - при виробництві використовуються виключно натуральну сировину і добавки, матеріал не містить будь-яких хімічних компонентів.

У нашому інтернет-магазині купити керамоблоки Heluz можна в різних типорозмірах. Розрахунок необхідної кількості виробів вам допоможе зробити наш менеджер. Вигідність покупки визначається тим, що одним блоком можна замінити кілька цеглин звичайного розміру. А з огляду на наявність у керамоблоків системи паз-гребінь, ви зможете заощадити і на кладочному розчині: товщина швів буде мінімальною, а якість зчеплення високим і надійним.

Ознайомитися з численними відгуками про продукцію бренду можна на нашому сайті. Тут же ви знайдете інформацію про інших супутніх продуктах і матеріалах.

Купити керамоблоки Heluz з доставкою

Ціна керамоблоков з доставкою

Купити керамічні блоки Heluz з доставкою - оптимальне рішення для тих, хто дорожить власним часом і бюджетом. На нашому сайті ви зможете в будь-який час залишити заявку на потрібну категорію виробів, а ми доставимо матеріал прямо до зазначеного об'єкту, швидко, якісно, надійно. Ціна виробів залежить від обраного типорозміру і необхідного обсягу, однак вигідно відрізняється від аналогічних ринкових пропозицій. Ми працюємо по всій Україні, а тому готові задовольнити вимоги кожного клієнта!