Фільтри товарів:

Керамічні блоки 44 для кладки стін: опис, характеристики, способи замовлення в Україні

Керамічний блок 44 відноситься до групи конструкційно-теплоізоляційних блоків, широко використовуваних для зведення несучих і самонесучих стінових конструкцій. Формат в 440 мм дозволяє виконувати кладку в один шар, без застосування додаткової теплоізоляції. Допускається застосування матеріалу при будівництві малоповерхових житлових будинків, суспільно-адміністративних і виробничих об'єктів.

купить керамоблоки 440

Наша компанія здійснює прямі поставки керамічної блоку 440 безпосередньо від виробників - як вітчизняних, так і зарубіжних. Ми пропонуємо тільки кращі ціни і найвища якість продукту в будь-яких обсягах.

Керамоблоки 44: особливості виробництва, порівняння властивостей звичайної цеглини

Керамоблок товщиною 440мм виготовляється з високосортного легкоплавку глини з додаванням тирси або торфу. У процесі випалу такі добавки вигоряють, формуючи в тілі цегли повітряні пори. Коефіцієнт пористості може несуттєво відрізнятися від одного виробника до іншого, однак служить головним фактором, що сприяє поліпшенню теплоізоляційних властивостей цих виробів.

пазы керамоблока 440 мм

У порівнянні зі звичайним кладки цеглою, керамічний блок 44 має такі переваги:

  • збільшений формат виробів - сприяє прискоренню кладок і економії на кладочному розчині;
  • Поризована структура - забезпечує відмінні тепло- та звукоізоляційні властивості;
  • малу вагу блоків - також сприятливо відбивається на трудовитрати при будівництві, дозволяє знизити навантаження на фундамент будівлі;
  • екологічна безпека продукції - завдяки використанню виключно натуральних компонентів при виробництві керамоблока 440мм виключена ймовірність виникнення будь-яких патогенних факторів, небезпечних для здоров'я і життя людини;
  • простота в обробці - такі блоки легко можна пиляти, руйнувати, шліфувати без втрати міцності і не порушуючи цілісності вироби.

Ще одна важлива перевага продукту - більш вигідна вартість в порівнянні зі звичайним кладки цеглою. Це також пояснюється збільшеними габаритами: одним керамоблоки заміщуються відразу кілька цеглин. А з огляду на той факт, що конструкції з керамічних блоків не потребують додаткового утеплення, економічна вигода такого капіталовкладення очевидна.

Де можна купити керамоблок товщиною 44 см для стін з доставкою?

Бажаючи бути завжди на висоті і зберігати позицію лідера на українському ринку будматеріалів, наша компанія пропонує увазі покупців широкий асортимент керамічних виробів гарантованої якості, за найкращою ціною. Купити керамоблок 44 в Україні можна одним кліком: заповніть заявку онлайн на сторінках нашого інтернет-магазину або по телефону і в найкоротший час вам буде доставлена вся замовлена продукція, незалежно від обсягу.

купити керамічні блоки 44

Ми є надійними партнерами як малих, так і великих забудовників. А тому виступаємо на вітчизняному ринку лише з найкращими пропозиціями, як за ціною, так і за якістю.