Фільтри товарів:
Leier
СБК
Керамейя
Кератерм
Heluz
Русинія
Porotherm

Опт: від 32,41 грн

Бренд: Кератерм

Опт: від 39,00 грн

Бренд: Porotherm

Опт: від 42,25 грн

Бренд: Porotherm

Опт: від 31,41 грн

Бренд: Кератерм

Опт: від 39,76 грн

Бренд: Русинія

Опт: від 39,76 грн

Бренд: Русинія

Опт: від 62,00 грн

Бренд: Leier

Керамічні блоки товщиною 250мм: властивості, застосування, де купити в Україні

Керамічний блок 25 - це великоформатні кладочні вироби з теплої кераміки, використовувані для будівництва внутрішніх і зовнішніх стін товщиною в 250 мм. Завдяки збільшеному розміру блоків і наявності конструктивного з'єднання паз-гребінь скорочується час будівельних робіт, а також витрати кладок розчинів. Крім цього, для керамічного блоку 250 характерні чудові властивості теплоізоляції, що забезпечуються високим ступенем пористості матеріалу.

 

Керамічні блоки товщиною 250мм

Купити керамічні блоки цієї групи в Україні пропонується в нашому інтернет-магазині. У каталозі ви знайдете продукцію як вітчизняних, так і європейських брендів відповідної якості. Ціна пустотілого керамічного блоку 25 см в нашій компанії також є найбільш привабливою, складаючи здорову конкуренцію аналогічним ринковим пропозицій.

Особливості виробництва, основні характеристики

Керамічні блоки 25 см - вироби, які відносяться до групи теплою кераміки. Вони виробляються за технологією формування з подальшим випалюванням відформованих блоків. При замісі сировинної маси використовується глина легкоплавких сортів, вода і деревна тирса. Під впливом високої температури в печі опил вигорає, формуючи маленькі отвори в тілі керамічного блоку. Пориста структура сприяє зменшенню питомої ваги цегли, одночасно збільшуючи теплостійкість виробів. У приміщеннях будівлі, сконструйованого з керамічних блоків 25 см, в будь-який час року зберігається стабільний мікроклімат, відсутня вологість, не формується середовища, придатної для розвитку цвілі і грибка.

Відмінними характеристиками керамічного пустотілого блоку 25 см визнані:

  • Відповідність формату 10,7 NF;
  • Коефіцієнт міцності на стиск від 100 кгс/см2;
  • Морозостійкість, відповідна значенню F50;
  • Середня теплопровідність – 0.194 Вт/(м0С);
  • Група середньої щільності – 1.0;

За рахунок збільшеного формату блоків зростає продуктивність праці працівників, зменшуються бюджетні витрати на супутні матеріали та розчини.

Де купити керамоблоки 250мм в Україні, ціна з доставкою

У нашому інтернет-магазині ви знайдете широкий асортимент керамоблоков 250мм, доступних за ціною і відповідають сучасним стандартам якості і безпеки. Наша компанія здійснює поставки будівельного матеріалу в усі куточки країни, позбавляючи своїх клієнтів від необхідності виснажливого пошуку потрібного продукту. Все, що вам потрібно для будівництва будинку, ви знайдете у нас!

Для того, щоб замовити керамоблоки з доставкою, оформите заявку онлайн на сайті компанії або зв'яжіться з нашим представником по телефону. Кожне замовлення розглядається і оформляється індивідуально, а час його виконання мінімально. Так ми дбаємо про економію з вашого боку, сприяючи своїм клієнтам у веденні якісного і економічно вигідного будівництва.