Керамічні блоки Ecoblock (ЗБК Русинія)
Фільтри товарів:
Leier
СБК
Керамейя
Кератерм
2NF
Heluz
Русинія
Porotherm

Керамічні блоки Русинія

Опт: від 6,60 грн

Бренд: Русинія

Опт: від 26,95 грн

Бренд: Русинія

Опт: від 39,76 грн

Бренд: Русинія

Опт: від 39,76 грн

Бренд: Русинія

Опт: від 39,76 грн

Бренд: Русинія

Опт: від 46,14 грн

Бренд: Русинія

Керамічні блоки Русиния: якість, надійність, доступність

Керамічні блоки Русиния - це група будівельних виробів вітчизняного виробництва, доступні споживачам за вигідною ціною. Продукція, на високотехнологічному європейському обладнанні, блоки наділені унікальними якостями, які дозволяють матеріалу конкурувати за певними техніко-експлуатаційних параметрів з аналогами світових виробників.

Купити керамоблоки Русиния за ціною виробника пропонується в нашому інтернет-магазині. Широкий асортимент типорозмірів і зручні умови доставки в будь-який куточок нашої країни стануть гарантією економічно вигідного будівництва якісних і енергоеффектінвих будівель.

Керамические блоки Русиния

Характеристики керамоблоков Русиния, особливості виробництва

Ecoblock Русиния відносяться до категорії теплої кераміки. Серед переважних достоїнств виробів відносяться:

  • висока міцність;
  • низький рівень теплопровідності, що виключає необхідність додаткового утеплення будівель з позначених блоків;
  • збільшені габарити виробів, що визначають велику швидкість зведення будівлі;
  • легкість в нанесенні обробки за рахунок шорсткою поверхні цегли;
  • економічна витрата клею для керамічних блоків і мінімальний розмір шва - досягаються завдяки пазогребневі системи кріплення керамоблоків.

Високий коефіцієнт пористості виробів (до 72%) - ще один важливий параметр керамоблока Русиния, що впливає на теплоізоляційні характеристики. Для досягнення цього значення під час замісу сировинної глиняної маси додаються деревна тирса, які при випалюванні формованих виробів вигорають. В результаті виходять пори, які і служать перешкодою для проникнення холоду в готової конструкції.

Незважаючи на досить малу вагу блоку і наявність наскрізних отворів міцність виробів відповідає сучасним вимогам безпеки і якості. Блоки від ЗБК Русиния відмінно справляються з навантаженням п'ятиповерхової будівлі, застосовуються для зведення несучих і самонесучих стін, міжкімнатних перегородок.

Де можна купити керамічні блоки Русинія, ціна з доставкою

З огляду на, що виробництво керамічних блоків Русиния знаходиться в Закарпатській області, вартість цього матеріалу може відрізнятися в залежності від дальності розташування пунктів реалізації. Однак наша компанія готова виконувати замовлення в будь-якому обсязі за доступною ціною, незалежно від того, де знаходиться будівельний об'єкт.

Купити керамоблок Русиния за ціною виробника можна, оформивши замовлення на сайті нашої компанії або по телефону. Доставка будматеріалу буде виконана в максимально короткі терміни, а тому ви зможете заощадити не тільки грошові кошти, а й власний час.

Додатково про властивості та якість керамічних виробів вітчизняного бренду ви зможете дізнатися, прочитавши відгуки наших постійних клієнтів.